de Buyer

Zestaw miarek de Buyer 4827.02
Zestaw 4 miarki ze stali nierdzewnej marki de Buyer 4827.02.
W magazynie
83,69 zł
88,99 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka ze stali nierdzewnej de Buyer Affinity 3709.14N, 14 cm
Pokrywka ze stali nierdzewnej o średnicy 14 cm AFFINITY marki de Buyer 3709.14N.
W magazynie
187 zł
Dodaj do koszyka

Blacha do pieczenia de Buyer 7362.60
Blacha do pieczenia z twardego aluminium bez powłoki, z prostymi krawędziami, o wymiarach 60 x 40 cm, marki de Buyer 7362.60.
W magazynie
450 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka kuchenna de Buyer 3509.14 Alchimy
Pokrywka kuchenna, ze stali nierdzewnej, solidna i wytrzymała, średnica 14 cm
W magazynie
90,49 zł
Dodaj do koszyka

Papier do pieczenia de Buyer 4359.00
Niebielony papier do pieczenia pokryty silikonem marki de Buyer 4359.00.
W magazynie
282 zł
Dodaj do koszyka

Ceramiczna patelnia nieprzywierająca de Buyer Ceranoa 8220.24, 24 cm
Średnica 24 cm, nieprzywierająca patelnia z ceramiczną powierzchnią CERANOA marki de Buyer 8220.24.
W magazynie
317 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia nieprzywierająca de Buyer Choc Resto Induction 8480.20, 20 cm
Średnica 20 cm, lekka aluminiowa patelnia z powłoką nieprzywierającą Choc Resto Induction marki de Buyer 8480.20.
W magazynie
260 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia do naleśników de Buyer Mineral B Bois 5715.26, 26 cm
Średnica 26 cm, patelnia do naleśników z uchwytem wykończonym drewnem MINERAL B BOIS marki de Buyer 5715.26.
W magazynie
368 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 6436.24 Inocuivre
Miedziana głęboka patelnia do sote INOCUIVRE, średnica 24 cm, pojemność 3,1 l, wysokość 7,5 cm, najwyższej klasy wzornictwo i wykonanie, wyprodukowana we Francji
W magazynie
1 810 zł
Dodaj do koszyka

Stalowa patelnia de Buyer Mineral B 5610.24, 24 cm
Średnica 24 cm, stalowa patelnia MINERAL B marki de Buyer 5610.24.
W magazynie
245 zł
Dodaj do koszyka

Stalowa patelnia de Buyer Carbone plus 5110.20, 20 cm
Średnica 20 cm, uniwersalna patelnia ze stali węglowej CARBONE PLUS marki de Buyer 5110.20.
W magazynie
173 zł
182 zł
Dodaj do koszyka

Garnek de Buyer 6406.20 Inocuivre
Miedziany rondel INOCUIVRE, średnica 20 cm, średnica dna 18,5 cm, pojemność 3,3 l, wysokość 10,7 cm, doskonały design i wykonanie, wyprodukowany we Francji
W magazynie
1 763 zł
Dodaj do koszyka

Garnek de Buyer 6442.28 Inocuivre
Miedziany garnek INOCUIVRE z pokrywką, średnica 28 cm, pojemność 8 l, wysokość 13,5 cm, doskonały design i wykonanie, wyprodukowany we Francji
W magazynie
2 801 zł
Dodaj do koszyka

Garnek de Buyer 6448.20 Inocuivre
Miedziana patelnia INOCUIVRE do sote, średnica 20 cm, pojemność 1,8 l, wysokość 6 cm, wyprodukowana we Francji
W magazynie
1 422 zł
1 574 zł
Dodaj do koszyka

Garnek de Buyer 6448.24 Inocuivre
Miedziany garnek INOCUIVRE z pokrywką, średnica 24 cm, pojemność 3 l, wysokość 6,5 cm, doskonały design i wykonanie, wyprodukowany we Francji
W magazynie
2 229 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 6451.32 Inocuivre
Miedziana owalna patelnia INOCUIVRE z mosiężnymi uchwytami, wymiary 32 x 23 cm, wysokość 4,5 cm, najwyższej klasy wzornictwo i wykonanie, wyprodukowana we Francji
W magazynie
1 929 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 6462.20 Inocuivre
Patelnia do sote INOCUIVRE z żeliwnym uchwytem, średnica 20 cm, wysokość 6 cm, wyprodukowana we Francji
W magazynie
1 300 zł
1 472 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 6462.24 Inocuivre
Patelnia do sote INOCUIVRE z żeliwnym uchwytem, średnica 24 cm, wysokość 7 cm, wyprodukowana we Francji
W magazynie
1 929 zł
Dodaj do koszyka

Garnek z pokrywką wysoki de Buyer Inocuivre 6467.24, 24 cm
Średnica 24 cm – wysoki garnek z żeliwnymi uchwytami i pokrywką INOCUIVRE marki de Buyer 6467.24.
W magazynie
2 579 zł
Dodaj do koszyka

Forma do pieczenia de Buyer 1861.01
Silikonowa forma do pieczenia, 15 kostek (3,5 x 3,5 cm), temperatura od -70°C do +300°C, równomierne pieczenie, marka de Buyer.
W magazynie
279 zł
Dodaj do koszyka

Forma do pieczenia de Buyer 1869.01
Silikonowa forma do pieczenia, 40 mini kostek (2,5 x 2,5 cm), temperatura od -70°C do +300°C, równomierne pieczenie, marka de Buyer.
W magazynie
279 zł
Dodaj do koszyka

Forma do pieczenia de Buyer 1873.01
Silikonowa forma, 40 mini wałeczków, pojemność 1,4 cl, do temperatur od -70°C do +300°C, marki de Buyer.
W magazynie
279 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka de Buyer 6454.20 Inocuivre
Miedziana pokrywka, średnica 19,5 cm, mosiężny uchwyt, wyprodukowano we Francji
W magazynie
753 zł
827 zł
Dodaj do koszyka

Pęseta dekoracyjna de Buyer 4238.15
Płaska pinceta do dekoracji, długość 16 cm, marka de Buyer 4238.15.
W magazynie
56,79 zł
Dodaj do koszyka

Pęseta dekoracyjna de Buyer 4238.30
Równe pęsety kuchenne do serwowania i dekorowania, długość 30 cm, marka de Buyer 4238.30.
W magazynie
141 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 6449.12 Inocuivre
Miedziana mini patelnia INOCUIVRE, średnica 12 cm, wysokość 2 cm, doskonały design i wykonanie, wyprodukowana we Francji
W magazynie
800 zł
877 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 6449.16 Inocuivre
Miedziana mini patelnia INOCUIVRE, średnica 16 cm, wysokość 3 cm, doskonały design i wykonanie, wyprodukowana we Francji
W magazynie
891 zł
981 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 6449.20 Inocuivre
Miedziana mini patelnia INOCUIVRE, średnica 20 cm, wysokość 3 cm, najwyższej klasy wzornictwo i wykonanie, wyprodukowana we Francji
W magazynie
1 164 zł
1 286 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 6449.24 Inocuivre
Miedziana mini patelnia INOCUIVRE, średnica 24 cm, wysokość 4,2 cm, najwyższej klasy wzornictwo i wykonanie, wyprodukowana we Francji
W magazynie
1 400 zł
1 548 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka de Buyer 6454.12 Inocuivre
Miedziana pokrywka, średnica 11,5 cm, mosiężny uchwyt
W magazynie
477 zł
517 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka de Buyer 6454.18 Inocuivre
Miedziana pokrywka, średnica 17 cm, mosiężny uchwyt, wyprodukowano we Francji
W magazynie
708 zł
775 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka de Buyer 6454.28 Inocuivre
Miedziana pokrywka INOCUIVRE z mosiężnym uchwytem, średnica 27 cm, najwyższej klasy wzornictwo i wykonanie, wyprodukowana we Francji
W magazynie
961 zł
1 058 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka de Buyer 6463.20 Inocuivre
Pokrywka z żeliwnym uchwytem INOCUIVRE, średnica 20 cm, wyprodukowana we Francji
W magazynie
753 zł
827 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka de Buyer 6463.24 Nocuivre
Pokrywka z żeliwnym uchwytem INOCUIVRE, średnica 24 cm, wyprodukowana we Francji
W magazynie
845 zł
931 zł
Dodaj do koszyka

Niski garnek z pokrywką de Buyer Prima Matera 6241.24, 24 cm
Średnica 24 cm, pojemność 3,1 l – miedziany garnek z pokrywką ze stali nierdzewnej PRIMA MATERA marki de Buyer 6241.24.
W magazynie
2 540 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka de Buyer B Bois 4870.40
Łopatka z drewna bukowego z powłoką ochronną z wosku pszczelego B BOIS marki de Buyer 4870.40.
W magazynie
38,39 zł
Dodaj do koszyka

Głęboka patelnia de Buyer Prima Matera 6236.24, 24 cm miedź
Średnica 24 cm – głęboka miedziana patelnia z uchwytem ze stali nierdzewnej PRIMA MATERA marki de Buyer 6236.24.
W magazynie
2 105 zł
Dodaj do koszyka

Garnek z pokrywką de Buyer Prima Matera 6241.20, 1,8 l miedź
Miedziany garnek z pokrywką ze stali nierdzewnej marki de Buyer 6241.20 PRIMA MATERA, średnica 20 cm, pojemność 1,8 l.
W magazynie
2 363 zł
Dodaj do koszyka

Nasadka do krajalnicy de Buyer 2012.93
Nasadka do krajalnicy Julienne Mandoline Revolution marki de Buyer
W magazynie
149 zł
Dodaj do koszyka

Forma do tartaletek de Buyer 4711.12
Forma do tartaletek z nieprzywierającą powierzchnią marki de Buyer 4711.12.
W magazynie
134 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia nieprzywierająca de Buyer Choc 8180.32, 32 cm
Średnica 32 cm, lekka patelnia z powłoką nieprzywierającą Choc marki de Buyer 8180.32.
W magazynie
272 zł
287 zł
Dodaj do koszyka

Rondel do smażenia de Buyer Choc Extreme 8313.28, 28 cm, aluminium, czarny
Nieprzywierająca patelnia do smażenia z dwoma uchwytami CHOC EXTREME marki de Buyer 8313.28.
W magazynie
845 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka kuchenna de Buyer 3509.20 Alchimy
Pokrywka kuchenna, solidna, wytrzymała, ze stali nierdzewnej, średnica 20 cm
W magazynie
106 zł
Dodaj do koszyka

Rama do ciast w kształcie serca de Buyer 3099.50
Średnica 8 cm, wysokość 2 cm – perforowana ramka do ciast w kształcie serca ze stali nierdzewnej marki de Buyer 3099.50.
W magazynie
73,59 zł
Dodaj do koszyka

Rama do ciast w kształcie serca de Buyer 3099.53
Średnica 22 cm, wysokość 2 cm – perforowana ramka do ciast w kształcie serca ze stali nierdzewnej marki de Buyer 3099.53.
W magazynie
96,99 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka kuchenna de Buyer 3509.18 Alchimy
Pokrywka kuchenna, solidna, wytrzymała, ze stali nierdzewnej, średnica 18 cm
W magazynie
93,99 zł
Dodaj do koszyka

Nóż Santoku de Buyer 4287.16
Nóż SANTOKU do krojenia mniejszych kawałków mięsa i ryb marki de Buyer 4287.16 FK2.
W magazynie
316 zł
Dodaj do koszyka

Szczypce do serwowania de Buyer 4788.30N
Szczypce do serwowania, wielofunkcyjne, stal nierdzewna, z końcówkami w kształcie liścia dębu, 30 cm
W magazynie
80,29 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka kuchenna de Buyer 4870.25 B Bois
Łopatka kuchenna, zaokrąglona, z drewna bukowego, zabezpieczona woskiem pszczelim, 25 cm
W magazynie
24,99 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka kuchenna de Buyer 4872.40 B Bois
Łopatka kuchenna, skośna, z drewna bukowego pokrytego woskiem pszczelim, 40 cm
W magazynie
71,99 zł
Dodaj do koszyka

Zestaw do ciastek de Buyer LE Tube 3358.94
Zestaw do ciastek do rękawa cukierniczego LE TUBE marki de Buyer 3358.94.
W magazynie
128 zł
Dodaj do koszyka

Zestaw końcówek dekoracyjnych de Buyer 4150.10
Zestaw końcówek do dekoracji, 6 sztuk, gładkie, tritan, do woreczków do dekoracji, kompatybilne z urządzeniem do dekoracji LE TUBE
W magazynie
124 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 5664.20 Mineral B LOQY
Patelnia, uniwersalna, stalowa, z wyjmowaną rączką i powłoką z wosku pszczelego, średnica 20 cm, wyprodukowana we Francji
W magazynie
306 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 8265.28 Ceranoa LOQY
Patelnia, ceramiczna, nieprzywierająca, głęboka, z wyjmowanym uchwytem, nadająca się do układania w stosy, odpowiednia do przygotowywania delikatnych potraw, średnica 28 cm
W magazynie
621 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka kuchenna de Buyer 4870.35 B Bois
Łopatka kuchenna, zaokrąglona, z drewna bukowego, zabezpieczona woskiem pszczelim, 35 cm
W magazynie
55,29 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka kuchenna de Buyer 4871.25 B Bois
Łopatka kuchenna, zaokrąglona, z drewna bukowego, zabezpieczona woskiem pszczelim, 25 cm
W magazynie
24,99 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka kuchenna de Buyer 4871.35 B Bois
Łopatka kuchenna, zaokrąglona, wykonana z drewna bukowego, zabezpieczona woskiem pszczelim, 35 cm
W magazynie
33,39 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka kuchenna de Buyer 4872.25 B Bois
Łopatka kuchenna, skośna, z drewna bukowego pokrytego woskiem pszczelim, 25 cm
W magazynie
24,99 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka kuchenna de Buyer 4872.30 B Bois
Łopatka kuchenna, skośna, z drewna bukowego pokrytego woskiem pszczelim, 30 cm
W magazynie
24,99 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka kuchenna de Buyer 4872.35 B Bois
Łopatka kuchenna, skośna, z drewna bukowego, zabezpieczona woskiem pszczelim, 35 cm
W magazynie
33,39 zł
Dodaj do koszyka

Szczypce kuchenne de Buyer 4876.01 B Bois
Szczypce kuchenne, wytrzymałe, z drewna bukowego, zabezpieczone woskiem pszczelim, 21 cm
W magazynie
46,99 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 3664.24 Alchimy LOQY
Patelnia ze stali nierdzewnej, zaokrąglona, ze stali nierdzewnej, do sote, z wyjmowanym uchwytem, nadająca się do układania w stosy, średnica 24 cm, pojemność 2,9 l, wyprodukowana we Francji
W magazynie
651 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka kuchenna 3509.24 Alchimy
Solidna i wytrzymała pokrywa ze stali nierdzewnej, średnica 24 cm, stal nierdzewna
W magazynie
119 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka kuchenna de Buyer 3509.28 Alchimy
Pokrywka ze stali nierdzewnej, solidna, wytrzymała, średnica 28 cm
W magazynie
159 zł
Dodaj do koszyka

Pokrywka kuchenna de Buyer 3509.32 Alchimy
Pokrywka kuchenna, solidna i wytrzymała pokrywka ze stali nierdzewnej, średnica 32 cm
W magazynie
155 zł
Dodaj do koszyka

Nierdzewna pokrywka de Buyer Affinity 3709.24N, 24 cm
Nierdzewna pokrywka o średnicy 24 cm AFFINITY marki de Buyer 3709.24N.
W magazynie
212 zł
252 zł
Dodaj do koszyka

Nierdzewna pokrywka de Buyer Affinity 3709.28, 28 cm
Nierdzewna pokrywka o średnicy 28 cm AFFINITY marki de Buyer 3709.28.
W magazynie
307 zł
354 zł
Dodaj do koszyka

6206.14 garnek de Buyer
6206.14 PRIMA MATERA, średnica 14 cm, pojemność 1,2 l – miedziany rondel marki de Buyer.
W magazynie
1 460 zł
1 600 zł
Dodaj do koszyka

Nieprzywierająca głęboka patelnia de Buyer Choc Extreme 8304.20, 20 cm
Średnica 20 cm, lekka, głęboka patelnia z powłoką nieprzywierającą Choc Extreme marki de Buyer 8304.20.
W magazynie
565 zł
683 zł
Dodaj do koszyka

Garnek kuchenny de Buyer 3661.14 Alchimy LOQY
Garnek ze stali nierdzewnej, z wyjmowanym uchwytem, do gotowania, duszenia, przygotowywania sosów, redukcji lub smażenia, o średnicy 14 cm, pojemności 1,1 l, z systemem wyjmowanym, odpowiedni do wszystkich rodzajów płyt grzewczych
W magazynie
495 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 5665.24 Mineral B LOQY
Patelnia, głęboka, stalowa, z wyjmowaną rączką i powłoką z wosku pszczelego, średnica 24 cm, wyprodukowana we Francji
W magazynie
426 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 8265.24 Ceranoa LOQY
Patelnia ceramiczna, nieprzywierająca, głęboka, z odłączanym uchwytem, nadająca się do układania w stosy, odpowiednia do przygotowywania delikatnych potraw, średnica 24 cm
W magazynie
574 zł
Dodaj do koszyka

3412.24 patelnia de Buyer
3412.24 – patelnia ze stali nierdzewnej z serii MILADY marki de Buyer.
W magazynie
487,01 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 3608.32
3608.32 ALCHIMY – patelnia WOK z wygiętym brzegiem, o średnicy 32 cm i pojemności 4,5 l marki de Buyer.
W magazynie
961 zł
1 058 zł
Dodaj do koszyka

Rondel de Buyer 3730.28 Affinity
Rondel, ze stali nierdzewnej, szybkie nagrzewanie, elegancki i wytrzymały, 5-warstwowa konstrukcja, średnica 28 cm, poszerzony brzeg, wyprodukowany we Francji
W magazynie
1 115 zł
Dodaj do koszyka

Blacha do pieczenia de Buyer 3360.60 ze stali nierdzewnej
Blacha ze stali nierdzewnej o prostych krawędziach i wymiarach 60 x 40 cm marki de Buyer 3360.60.
W magazynie
487,01 zł
Dodaj do koszyka

Rondel de Buyer 3706.20 Affinity
Rondel ze stali nierdzewnej, średnica 20 cm, pojemność 3,3 l, 5-warstwowa konstrukcja, ultraszybkie nagrzewanie, wyprodukowano we Francji
W magazynie
808 zł
976 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer Affinity 3724.24, 24 cm, stal nierdzewna
Nierdzewna patelnia w kształcie Lyonnaise o średnicy 24 cm AFFINITY marki de Buyer 3724.24.
W magazynie
721 zł
877 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 3724.32
3724.32
W magazynie
1 001 zł
1 214 zł
Dodaj do koszyka

Garnek z pokrywką de Buyer Affinity 3742.16 nierdzewny
Nierdzewny garnek z pokrywką – średnica 16 cm, pojemność 1,8 l, marka AFFINITY de Buyer 3742.16.
W magazynie
872 zł
1 053 zł
Dodaj do koszyka

3742.24 garnek de Buyer
3742.24, średnica 24 cm, pojemność 5,4 l – garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką marki de Buyer z serii AFFINITY.
W magazynie
1 011 zł
1 588 zł
Dodaj do koszyka

Garnek z pokrywką de Buyer 3745.28 Affinity
Garnek z pokrywką, ze stali nierdzewnej, niski, szybkie nagrzewanie, elegancki i wytrzymały, 5-warstwowa konstrukcja, średnica 28 cm, pojemność 4,8 l, wyprodukowany we Francji
W magazynie
1 398 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka de Buyer 4745.25
Żaroodporna łopatka do obracania, mieszania i skrobania naczyń marki de Buyer 4745.25.
W magazynie
24,99 zł
Dodaj do koszyka

Cyfrowy termometr do mięsa de Buyer 4881.00N
Cyfrowy termometr do mięsa o długości sondy 12 cm marki de Buyer 4881.00N.
W magazynie
275 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka de Buyer B Bois 4875.30
Wygięta drewniana łopatka B BOIS marki de Buyer 4875.30.
W magazynie
38,39 zł
Dodaj do koszyka

3604.28 patelnia de Buyer
3604.28 – patelnia ze stali nierdzewnej z serii ALCHIMY marki de Buyer.
W magazynie
575 zł
693 zł
Dodaj do koszyka

Garnek de Buyer Alchimy 3605.20, 20 cm
Średnica 20 cm – garnek ze stali nierdzewnej z serii ALCHIMY marki de Buyer 3605.20.
W magazynie
668 zł
802 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia wok de Buyer Mineral B 5617.24, 24 cm
Średnica 24 cm, zaokrąglona stalowa patelnia WOK MINERAL B z szerokim dnem marki de Buyer 5617.24.
W magazynie
267 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 3717.24 Affinity stal nierdzewna/ceramika
3717.24 AFFINITY – patelnia ze stali nierdzewnej z nieprzywierającą powłoką ceramiczną, o średnicy 24 cm marki de Buyer.
W magazynie
892 zł
Dodaj do koszyka

Ceramiczna nieprzywierająca głęboka patelnia de Buyer Ceranoa 8228.28, 28 cm
Średnica 28 cm, głęboka patelnia z powłoką nieprzywierającą CERANOA marki de Buyer 8228.28.
W magazynie
569 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia de Buyer 3603.20 Alchimy
Praktyczna patelnia ze stali nierdzewnej, z zaokrągloną, wyższą krawędzią boczną, średnica 20 cm, pojemność 1,8 l, skala pojemności wewnątrz patelni, wyprodukowana we Francji
W magazynie
606 zł
Dodaj do koszyka

Rondel de Buyer 3706.24 Affinity
Rondel ze stali nierdzewnej, średnica 24 cm, pojemność 5,5 l, ultraszybkie nagrzewanie, wytrzymały, wyprodukowany we Francji
W magazynie
909 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka de Buyer 4891.24N
Elastyczna gumowa łopatka – 24 cm marki de Buyer 4891.24N.
W magazynie
38,39 zł
Dodaj do koszyka

Mini patelnia stalowa de Buyer 5612.14, 14 cm
Średnica 14 cm, stalowa mini patelnia MINERAL B marki de Buyer 5612.14.
W magazynie
192 zł
Dodaj do koszyka

Patelnia z niebieskiej stali de Buyer Blue Carbon 5200.26, 26 cm
Średnica 26 cm, uniwersalna patelnia z niebieskiej stali BLUE CARBON marki de Buyer 5200.26.
W magazynie
250 zł
Dodaj do koszyka

Szklana pokrywka de Buyer 4115.32
Szklana pokrywka o średnicy 32 cm, do głębokich patelni i garnków z bakelitowym uchwytem, krawędź ze stali nierdzewnej, nadaje się do piekarnika
W magazynie
237 zł
Dodaj do koszyka

Łopatka do patelni de Buyer FKOfficium 4232.00
Łopatka bez otworów FKOfficium marki de Buyer 4232.00.
W magazynie
192 zł
Dodaj do koszyka

Forma do canelés de Buyer 6820.35N
Miedziana forma z karbowanym wzorem do produkcji oryginalnych Canelés marki de Buyer 6820.35N.
W magazynie
114 zł
Dodaj do koszyka

Forma do Canelés de Buyer 6820.45N, 4,5 cm
Średnica 4,5 cm – miedziana forma z karbowaniem do produkcji Canelés marki de Buyer 6820.45N.
W magazynie
126 zł
Dodaj do koszyka

Miska do ubijania de Buyer 3373.30, 30 cm
Średnica 30 cm – zaokrąglona miska ze stali nierdzewnej z podziałką objętościową i silikonowym dnem marki de Buyer 3373.30.
W magazynie
314 zł
364,01 zł
Dodaj do koszyka
















































